Dzisiaj jest: 23.5.2019, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Ogłoszenie:

Kto wyjedzie na stałe z nami do Hiszpanii ?

dodano: 2018.08.11 ważne do: 2019.09.10 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Małżeństwo chętnie zapozna małżeństwo myślące o wyjeździe na stałe z Polski i ułożenie sobie życia na nowo np w Hiszpanii.
Preferujemy założenie własnego niskobudżetowego biznesiku w Hiszpanii najlepiej okolice Barcelony albo Alicante które pozwoli na godne i spokojne życie . Nie mamy osobiście odpowiednich środków finansowych na realizację tego co mamy w zamyśle i bardzo nas hamuje ten fakt braku pieniędzy a i w grupie raźniej przebywać na obczyźnie dlatego piszemy powyższe ogłoszenie w tym zakresie.
Mam pewne koncepcje na działaność gospodarczą w tym kraju ale preferuje w pierwszej kolejności  założenie firmy sprzatającej lub turystycznej o specyficznej formie działania.Osobiście posiadamy rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E który pozwala między innymi na otwarcie własnego biznesu w tym kraju oraz pewne znajomości co ułatwią nam  załatwianie wszelkich spraw organizacyjno urzędowych przed naszym przyjazdem do tego kraju.
Mamy z małżonką  po 50 lat i znam dobrze realia życia w tym kraju bo kiedyś tam mieszkałem i jesteśmy w stanie zorganizować każdą sprawę w strukturach urzędowych oraz pozałatwiać wszelkie sprawy związane z tym biznesem.
Kwestia potencjalnego wkładu finansowania nie jest określona  bo to zależy od skali przedsięwzięcia jaką sami sobie zorganizujemy ewentualnie więc temat jest otwarty do domówienia.
Cwaniakom i osobom pytających się tylko zdawkowo  - cytuję - „ proszę o szczegóły” lub wysilającym się na złośliwe komentarze  z góry dzIękujemy.
 
 
Kontakt
Beata
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Serwis letro.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy letro.pl.

letro.pl

Serwis letro.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy letro.pl.

letro.pl

Serwis letro.pl
Testowy podgląd tekstu reklamy letro.pl.

letro.pl