Dzisiaj jest: 19.4.2018, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Pracownik logistyki wewnątrzzakładowej

dodano: 2018.03.23 ważne do: 2018.06.06 wyświetleń: 2
4 500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik logistyki wewnątrzzakładowej.

Zadania:
- Przyjmowanie i rozładunek materiału
- Wykonywanie transportów wewnętrznych na terenie zakładu
- Wykonywanie prac magazynowych
- Usprawnienie procesów logistycznych
-Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
- Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Wykształcenie min. Zawodowe
-Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT

Oferujemy:
- Możliwość pracy od zaraz
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość premii i dodatków (4500 brutto + premia za nadgodziny)
- Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna (Medicover), dofinansowanie do posiłków
- Pracę w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.
Oferta pracy tymczasowej

Agencja zatrudnienia nr 412

Kontakt
Manpower
Niepołomice, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności