Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
Ogłoszenie:

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2023.10.06 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków:
  • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
  • negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
  • bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Oferujemy:
  • dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
  • wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt
CE DRIVER
ul. Ul. ks. Czesława Klimasa 39/2, 50-515 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.cedriver.pl
Podziel się:
Polecane